WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Games with Gold i PlayStation Plus – znamy ofertę na kwiecień

Microsoft

Właśnie poznaliśmy gry dostępne w kwietniu ramach abonamentów Games with Gold i PlayStation Plus

Zarówno Microsoft, jak i Sony, przygotowali tym razem naprawdę ciekawe propozycje, ale nie da się ukryć, że tym razem gigant z Redmond wygrywa.

Zacznijmy więc od niego, i tak posiadacze Xboxów One mogą w tym miesiącu liczyć na The Witness dostępne w dniach 1-30 kwietnia oraz Assassin's Creed: Syndicate do pobrania w terminie 16 kwietnia-15 maja. Drugiej z produkcji chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, a pierwsza to świetnie oceniana gra przygodowa z elementami logicznymi, której akcja rozgrywa się na tajemniczej wyludnionej wyspie, a naszym zadaniem jest ustalić, co tak naprawdę wydarzyło się na miejscu i gdzie zniknęli wszyscy ludzie – ocena metacritic dla wersji PS4 to 87.

Na Xboxy 360, a także Xboxy One za sprawą wstecznej kompatybilności, trafią natomiast CARS 2 (1-15 kwietnia) oraz Dead Space 2 (16-30 kwietnia).

Jeżeli zaś chodzi o Sony, to konsole PlayStation 4 zasilą całkiem świeży Mad Max z 2015 roku oraz Trackmania Turbo z 2016 roku, posiadacze konsol poprzedniej generacji mogą liczyć na In Space We Brawl oraz Toy Home, a przenośne PlayStation Vita dostanie 99 VIDAS i Q*Bert Rebooted. Trzeba też pamiętać, że wraz z pojawieniem się nowej oferty ze sklepu zniknie poprzednia, w skład której wchodzą m.in. świetne Bloodborne i Ratchet & Clank, więc warto dodać je od razu do biblioteki, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

archiwum newsów

2018-03-28

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.