WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ghost Recon Wildlands ocenione

ghost-recon.ubisoft.com

Dziś na rynku debiutuje Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands i jeśli ostrzyliście sobie zęby na ten tytuł, to wygląda na to, że możecie bez obaw udać się na zakupy.

Tym samym Ubisoft drugi miesiąc z rzędu dostarczył na rynek naprawdę solidną produkcję (w lutym otrzymaliśmy For Honor), w której można grać samodzielnie, ale prawdziwy pazur pokazuje dopiero w sieci.

Ghost Recon Wildlands to bowiem gra nastawiona w dużej mierze na kooperację i jak podkreślają recenzenci to właśnie w tym trybie gra daje największą frajdę, ponieważ Francuzi przygotowali misje i miejscówki, które zachęcają do kombinowania w ramach zespołu graczy.

Gra chwalona jest także za duży i niezwykle urokliwy otwarty świat, system strzelania, ciekawą historię i mnóstwo aktywności, które wystarczą na dziesiątki godzin zabawy. Nie obyło się jednak bez błędów, choć ich liczba jest mniejsza niż w beta testach.

Tak prezentują się oceny dla Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands (obecna średnia na Metacritic to 84%), ale warto podkreślić, że wiele portali wstrzymało się jeszcze z ostateczną oceną i czeka na uruchomienie serwerów przez producenta.

·         Time – 4.5 / 5
·         PlayStation LifeStyle – 8
·         Hardcore Gamer – 4.5 / 5
·         CGMagazine – 8
·         Attack of the Fanboy – 4 / 5
·         GamesRadar+ – 4.5 / 5
·         Twinfinite – 3.5 / 5
·         ICXM – 7.5
·         LeaderGamer – 7
 

Gra dostępna jest na PC, PS4 i Xbox One. Poniżej możecie obejrzeć premierowy zwiastun Ghost Recon Wildlands.

archiwum newsów

2017-03-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.