WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Godzina z "Prey" za darmo dla wszystkich

prey.bethesda.net

Początek roku obfitował w bardzo dobre gry i warto wspomnieć tu choćby Nioh, Nier Automata, Horizon Zero Dawn czy The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Poprzeczka zawieszona jest więc bardzo wysoko i nie wszystkim udaje się do niej doskoczyć (tak pijemy do Mass Effect Andromeda), ale niektórzy producenci starają się jak mogą byśmy nie pominęli w tym gąszczu hitów także ich gier.

Jednym z nich jest Arkane Studios, które najwyraźniej czuje się bardzo pewnie, jeśli chodzi o Prey i dlatego udostępni nam godzinę gry za darmo na tydzień przed premierą tego tytułu.

Demo dostępne będzie od 27 kwietnia na konsolach PlayStation 4 i Xbox One (niestety Bethesda potwierdziła, że to nie trafi na pecety). Wcielimy się w nim w Morgana Yu, który przekona się, że pierwszy dzień pracy na stacji kosmicznej Talos I zamienia się w koszmar, gdy bohater oraz pozostali przy życiu członkowie załogi stajecie się zwierzyną, na którą polują obcy.

Oczywiście nie można oceniać całej gry po zaledwie godzinie rozgrywki (nie bez przyczyny twórcy Mafii udostępnili niedawno demo gry z prologiem, który jest najciekawszym fragmentem tej produkcji), ale powinniśmy otrzymać całkiem niezły obraz Prey. Jeśli więc nie byliście do końca przekonani co do tej gry (sami mamy sporo wątpliwości), to warto będzie sięgnąć po to demo, by zweryfikować swoją opinię.

Prey zadebiutuje na rynku 5 maja na PC, PS4 i Xbox One.

archiwum newsów

2017-04-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.