Godzina z "Prey" za darmo dla wszystkich

prey.bethesda.net

Początek roku obfitował w bardzo dobre gry i warto wspomnieć tu choćby Nioh, Nier Automata, Horizon Zero Dawn czy The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Poprzeczka zawieszona jest więc bardzo wysoko i nie wszystkim udaje się do niej doskoczyć (tak pijemy do Mass Effect Andromeda), ale niektórzy producenci starają się jak mogą byśmy nie pominęli w tym gąszczu hitów także ich gier.

Jednym z nich jest Arkane Studios, które najwyraźniej czuje się bardzo pewnie, jeśli chodzi o Prey i dlatego udostępni nam godzinę gry za darmo na tydzień przed premierą tego tytułu.

Demo dostępne będzie od 27 kwietnia na konsolach PlayStation 4 i Xbox One (niestety Bethesda potwierdziła, że to nie trafi na pecety). Wcielimy się w nim w Morgana Yu, który przekona się, że pierwszy dzień pracy na stacji kosmicznej Talos I zamienia się w koszmar, gdy bohater oraz pozostali przy życiu członkowie załogi stajecie się zwierzyną, na którą polują obcy.

Oczywiście nie można oceniać całej gry po zaledwie godzinie rozgrywki (nie bez przyczyny twórcy Mafii udostępnili niedawno demo gry z prologiem, który jest najciekawszym fragmentem tej produkcji), ale powinniśmy otrzymać całkiem niezły obraz Prey. Jeśli więc nie byliście do końca przekonani co do tej gry (sami mamy sporo wątpliwości), to warto będzie sięgnąć po to demo, by zweryfikować swoją opinię.

Prey zadebiutuje na rynku 5 maja na PC, PS4 i Xbox One.

archiwum newsów

2017-04-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.