WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Gogle Oculus Rift teraz w świątecznej cenie

flickr.com/bagogames/26104037025

W ciągu ostatniego roku cena gogli Oculus Rift zaliczyła bardzo duży spadek.

Warto bowiem przypomnieć, że headset ten debiutował z kwotą 699 EUR, natomiast za sprawą wakacyjnej promocji sprzęt można było kupić już za 449 EUR.

I choć była to tylko czasowa akcja, to Oculus zdecydował się w końcu na stała obniżkę zestawu Oculus Rift wraz z kontrolerami Touch do poziomu 549 EUR.

Teraz producent zdecydował się na dość szybką promocją dla zdecydowanych, którzy postanowili zrobić sobie prezent na święta kupując ich hi-endowy headset wirtualnej rzeczywistości. I tak, do jutra (20 grudnia) za pośrednictwem strony internetowej Oculusa nabyć można zestaw składający się z Oculus Rift oraz kontrolerów Touch jedynie za 419 EUR. Dodatkowo wybrane sklepy zdecydowały się przecenić taki zestaw i na niemieckim Amazonie, który gwarantuje darmową dostawę przed świętami (o ile się pospieszymy), zakupimy Rifta+Touch jeszcze taniej, bo za 399 EUR (nie wiemy jednak jak długo w tym przypadku potrwa przecena, więc lepiej nie odwlekać za bardzo decyzji).

W stosunku do startowej ceny mówimy więc o naprawdę dużej obniżce, a warto też pamiętać, że sam sprzęt doczekał się w ostatnim czasie naprawdę mocnego wsparcia i wielu nowych opcji (jak np. Oculus Dash). Zastanawia nas jednak jak sytuacja wyglądać będzie w przyszłym roku i czy HTC zareaguje na ruch konkrecji przeceniając swoje gogle Vive.

flickr.com/bagogames/26104037025

archiwum newsów

2017-12-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.