WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

HTC ujawnia gogle VR Vive Pro

Poszkole

HTC postanowiło wykorzystać targi CES 2018 do zaprezentowania nowej wersji swojego headsetu wirtualnej rzeczywistości.

Odświeżone gogle nazywają się Vive Pro i oferują ekrany o wyższej rozdzielczości i wbudowane słuchawki.

Nowa wersja headsetu tajwańskiego producenta pochwalić może się parą paneli OLED o łącznej rozdzielczości 2880x1600 pikseli, otrzymamy więc o 73% większe zagęszczenie pikseli niż w obecnym modelu czy Oculus Rift.

Jeśli zaś chodzi o słuchawki, to te są niewątpliwie miłym dodatkiem, ale warto pamiętać, że Oculus Rift posiadał takie w zestawie już w momencie premiery na początku 2016 roku. Gogle Vive Pro posiadają także zintegrowaną funkcję dźwięku 3D i wbudowany wzmacniacz słuchawkowy, a same słuchawki umieszczono na ramionach z opcją regulacji pozycji.

Vive Pro jest w pełni kompatybilne z dotychczasowymi stacjami bazowymi służącymi do skalowania pomieszczenia i śledzenia ruchów gracza, więc osoby, które takowe posiadają, mogą zakupić jedynie nowy headset, który obsłuży także obecny kontroler. Sprzęt posiada również po dwa mikrofony i kamerki umieszczone z przodu, ale wydaje się, że te drugie obecnie wykorzystywane będą tylko przez deweloperów (mogą jednak odegrać kluczową rolę w przyszłych grach VR i AR lub też być wykorzystywane do pokazywania otoczenia użytkownikom bez konieczności zdejmowania gogli). Producent chwali się też poprawieniem ergonomii i Vive Pro ma wygodniej leżeć na naszej głowie.

archiwum newsów

2018-01-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.