WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

IO Interactive niezależne, będzie nowy Hitman

IO Interactive

W maju dowiedzieliśmy się, że Square Enix zamierza pozbyć się ekipy IO Interactive, wystawiając ją na sprzedaż.

Japoński koncern tłumaczył swoją decyzję koniecznością koncentracji na innych kluczowych markach i studiach, ale można było się domyślać, że nie był zadowolony z wyników epizodycznego Hitmana.

Na szczęście duński deweloper postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i ogłosił, że stał się właśnie w pełni niezależnym studiem posiadającym pełną kontrolę nad marką Hitman, co niewątpliwie jest bardzo dobrą decyzją dla samych graczy, obawiających się uśmiercenia kultowej serii z łysym zabójcą. W wydanym przez CEO IO Interactive  (Hakan Abrak)oświadczeniu możemy przeczytać:

„Z dumą ogłaszamy, że IOI jest oficjalnie niezależnym studiem. Z sukcesem zakończyliśmy negocjacje z firmą Square Enix, która zgodziła się na wykup. Najważniejsze, że udało się nam zachować pełne prawa do marki Hitman. To przełomowa chwila dla IOI. Od dzisiaj mamy pełną kontrolę nad naszym studiem i marką Hitman. Wkrótce będziemy budować naszą przyszłość i to jest niesamowite. Jesteśmy otwarci na możliwości, przyszłe współprace i partnerów, którzy pomogą umocnić nas jako studio oraz zapewnią, iż będziemy mogli tworzyć możliwie najlepsze gry dla naszej społeczności”.

Abrak podziękował także mediom, społeczności oraz Square Enix za współpracę i zapewnił, że w przyszłym tygodniu poznamy szczegóły drugiego sezonu epizodycznego Hitmana.

 

Hitman

archiwum newsów

2017-06-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.