Immortal: Unchained - kolejny klon "soulsów"?

Poszkole

Immortal: Unchained to jedna z zupełnie nowych gier ujawnionych na targach Gamescom 2017 i trzeba przyznać, że zapowiada się naprawdę ciekawie.

Szwedzkie studio Toadman stojące za tym tytułem opisuje swoje nowe dzieło jako grę RPG akcji umiejscowioną w futurystycznym świecie, gdzie możemy korzystać z broni palnej.

W odróżnieniu od Bloodborne, w tym przypadku spluwy odgrywać będą znacznie większą rolę w trakcie walki.

Otrzymać mamy różne rodzaje pistoletów, które wykorzystywane będą zarówno w walce na średnim, jak i krótkim dystansie. Wraz z resztą mechanik wprowadzonych do gry, w tym np. unikami, będziemy mogli sadzić efektowne akcje.

Twórcy nie ukrywają inspiracji serią od From Software (Ci ostatnio mają coraz więcej naśladowców) i zaimplementowali nawet podobny system ognisk czy tracenia dorobku wraz ze śmiercią. Historia ma być także dość mglista i opowiadana będzie jedynie przez dialogi z NPC-ami.

Toadman opublikowało pierwszy trailer i screenshoty z Immortal: Unchained i choć materiały te nie zdradzają zbyt wiele poza ogólnym klimatem produkcji, to jesteśmy na tyle zaintrygowani, że będziemy wypatrywać kolejnych szczegółów.

Gra ukazać ma się w drugim kwartale przyszłego roku i trafi na PC, PS4 i Xbox One.

archiwum newsów

2017-08-24

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.