WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Immortal: Unchained - kolejny klon "soulsów"?

Poszkole

Immortal: Unchained to jedna z zupełnie nowych gier ujawnionych na targach Gamescom 2017 i trzeba przyznać, że zapowiada się naprawdę ciekawie.

Szwedzkie studio Toadman stojące za tym tytułem opisuje swoje nowe dzieło jako grę RPG akcji umiejscowioną w futurystycznym świecie, gdzie możemy korzystać z broni palnej.

W odróżnieniu od Bloodborne, w tym przypadku spluwy odgrywać będą znacznie większą rolę w trakcie walki.

Otrzymać mamy różne rodzaje pistoletów, które wykorzystywane będą zarówno w walce na średnim, jak i krótkim dystansie. Wraz z resztą mechanik wprowadzonych do gry, w tym np. unikami, będziemy mogli sadzić efektowne akcje.

Twórcy nie ukrywają inspiracji serią od From Software (Ci ostatnio mają coraz więcej naśladowców) i zaimplementowali nawet podobny system ognisk czy tracenia dorobku wraz ze śmiercią. Historia ma być także dość mglista i opowiadana będzie jedynie przez dialogi z NPC-ami.

Toadman opublikowało pierwszy trailer i screenshoty z Immortal: Unchained i choć materiały te nie zdradzają zbyt wiele poza ogólnym klimatem produkcji, to jesteśmy na tyle zaintrygowani, że będziemy wypatrywać kolejnych szczegółów.

Gra ukazać ma się w drugim kwartale przyszłego roku i trafi na PC, PS4 i Xbox One.

archiwum newsów

2017-08-24

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.