WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Injustice 2 z datą premiery

injustice.com

NetherRealm Studios nie spieszy się z ujawnianiem kolejnych szczegółów na temat swojej nadchodzącej produkcji, czyli Injustice 2.

Na szczęście szef studia, Ed Boon, postanowił nie trzymać nas dłużej w niepewności i poprzez swojego Twittera zdradził, kiedy bijatyka wyląduje na rynku.

Okazuje się, że nie będzie to 28 marca jak sugerował wpis na Xbox Live Rewards i na kolejne starcie superbohaterów i złoczyńców ze stajni DC przyjdzie nam poczekać nieco dłużej, bo do 16 maja.

Wśród ujawnionych dotychczas postaci znajdują się:

·         Aquaman
·         Atrocitus
·         Batman
·         Blue Beetle
·         Deadshot
·         Flash
·         Gorilla Grodd
·         Harley Quinn
·         Supergirl
·         Superman
·         Wonder Woman
 
Cieszy także fakt, że na najnowszych materiałach z gry dostrzec można poprawę wyglądu niektórych zawodników, szczególnie tych żeńskich, których twarze teraz prezentują się wyraźnie lepiej.
 
Przypominamy, że gra jak na razie potwierdzona została tylko na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

archiwum newsów

2017-01-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.