WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jakie gry dostaną Denuvo w 2018?

http://eu.tekken.com

Ubiegły rok stanowił prawdziwą karuzelę dla kontrowersyjnych zabezpieczeń antypirackich Denuvo i kiedy wydawało się już, że hakerzy złamali je na dobre ...

... nowe rozwiązania wraz z dodatkową warstwą ochrony VMProtect ponownie sprawiły, że wiele dużych tytułów nie trafiło do nielegalnej dystrybucji.

Warto przypomnieć, że po raz pierwszy głośno zrobiło się o Denuvo pod koniec 2014 roku, kiedy to DRM wykorzystano w grze Dragon Age: Inkwizycja, przez co piraci musieli długo czekać (ponad miesiąc od premiery) zanim chińskiej grupie 3DM udało się je złamać.

Co ciekawe, w 2016 roku ta sama grupa uznała, że poprawki wprowadzone przez twórców sprawiły, że Denuvo jest nie do złamania i poddała się w crackowaniu gry Just Cause 3, ale później w tym samym roku udało się osłabić zabezpieczenia.

Przełom nastąpił w ubiegłym roku, kiedy to błyskawicznie złamano takie tytuły, jak Resident Evil VII, Tekken 7, czy Śródziemie: Cień Wojny i wydawało się, że Denuvo skazane jest na porażkę. Firma wzięła się jednak ostro do pracy i wersja 4.7 ponownie sprawiła, że wiele gier z końca zeszłego roku nie trafiło w ręce piratów (m.in. Assassin's Creed: Origins, Need for Speed: Payback, Star Wars: Battlefront II i Injustice 2), co było zasługą wprowadzenia dodatkowej warstwy ochronnej w postaci VMProtect.

Co prawda nie ma perfekcyjnych zabezpieczeń, ale sukcesem jest, jeśli wydawcom uda się zapobiec pojawieniu się pirackiej wersji gry w pierwszym miesiącu od premiery, kiedy to sprzedaż jest najwyższa. W sieci pojawiła się właśnie lista gier na ten rok (i nie tylko), które korzystać mają z najnowszej wersji Denuvo: A Way Out, Ace Combat 7: Skies Unknown, Anthem, Beyond Good & Evil 2, Far Cry 5, Fe, Final Fantasy XV,  Left Alive, Lords of the Fallen 2, Metal Gear Survive, Metro Exodus, Monster Hunter World, Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, Sea of Solitude, Secret of Mana, The Crew 2

 

assassinscreed.ubisoft.com

archiwum newsów

2018-01-06

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.