WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jest data premiery Gran Turismo Sport

YouTube

Gran Turismo Sport, czyli długo wyczekiwana pierwsza odsłona tej uznanej serii wyścigowej, która trafi na PS4, w końcu doczekała się konkretnej daty premiery.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, gra trafi na sklepowy półki jeszcze w tym roku, a konkretniej 17 października (18 października w Europie).

Sony przy okazji tej zapowiedzi opublikowało także nowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej (ten dość dość krótki).

Warto przypomnieć, że GT Sport pierwotnie zadebiutować miało jeszcze w ubiegłym roku, co oznacza praktycznie roczne opóźnienie. W tym tygodniu zakończono zaś zamknięte beta testy, ale liczymy na to, że przed premierą producent pozwoli nam jeszcze raz sprawdzić swoją nową grę.

W trakcie tegorocznych targów E3 Sony potwierdziło, że GT Sport działać będzie w 4K przy 60 kl./s na PS4 Pro i otrzyma wsparcie dla technologii HDR. Poza tym, wyścigi będą też obsługiwać gogle PlayStation VR, ale nie otrzymają dynamicznej pogody i upływu czasu. Producent tłumaczy porzucenie tych kluczowych dla serii funkcji chęcią podniesienia liczby kl./s i jakości grafiki. Przed wyścigiem wciąż będziemy mogli jednak ustawić porę dnia i pogodę.  

Gran Turismo Sport czeka w tym roku nie lada wyzwanie, ponieważ uznana seria zmierzy się z Forzą Motorsport 7, która trafi na Xboxa One oraz Project CARS 2. Wszystkie te gry zadebiutują na rynku jesienią.

archiwum newsów

2017-07-15

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.