Jest data premiery Gran Turismo Sport

YouTube

Gran Turismo Sport, czyli długo wyczekiwana pierwsza odsłona tej uznanej serii wyścigowej, która trafi na PS4, w końcu doczekała się konkretnej daty premiery.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, gra trafi na sklepowy półki jeszcze w tym roku, a konkretniej 17 października (18 października w Europie).

Sony przy okazji tej zapowiedzi opublikowało także nowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej (ten dość dość krótki).

Warto przypomnieć, że GT Sport pierwotnie zadebiutować miało jeszcze w ubiegłym roku, co oznacza praktycznie roczne opóźnienie. W tym tygodniu zakończono zaś zamknięte beta testy, ale liczymy na to, że przed premierą producent pozwoli nam jeszcze raz sprawdzić swoją nową grę.

W trakcie tegorocznych targów E3 Sony potwierdziło, że GT Sport działać będzie w 4K przy 60 kl./s na PS4 Pro i otrzyma wsparcie dla technologii HDR. Poza tym, wyścigi będą też obsługiwać gogle PlayStation VR, ale nie otrzymają dynamicznej pogody i upływu czasu. Producent tłumaczy porzucenie tych kluczowych dla serii funkcji chęcią podniesienia liczby kl./s i jakości grafiki. Przed wyścigiem wciąż będziemy mogli jednak ustawić porę dnia i pogodę.  

Gran Turismo Sport czeka w tym roku nie lada wyzwanie, ponieważ uznana seria zmierzy się z Forzą Motorsport 7, która trafi na Xboxa One oraz Project CARS 2. Wszystkie te gry zadebiutują na rynku jesienią.

archiwum newsów

2017-07-15

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.