WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jest data premiery Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Poszkole

Uncharted 4: Kres Złodzieja to jedna z najlepszych gier zeszłego roku, a ekipa Naughty Dog już jakiś czas temu udowodniła, że należy do ścisłej czołówki deweloperów.

Dziś otrzymaliśmy nowy zwiastun najnowszej produkcji, który koncentruje się na warstwie fabularnej i prezentuje dwie bohaterki gry, Chloe i towarzyszącą jej Nadine (obie panie znane są fanom serii), które udają się do Indii w poszukiwaniu słynnego artefaktu znanego jako Tusk of Ganesha.

Pierwotnie  Zaginione Dziedzictwo stanowić miało dodatek do Uncharted 4, ale produkcja rozrosła się do tego stopnia, że twórcy postanowili zrobić z tego samodzielny tytuł.

Według nieoficjalnych doniesień przejście The Lost Legacy zajmie nam ok. 10 godzin, co jest bardzo przyzwoitym czasem, tym bardziej, że gra wyceniona została na wyraźnie niższą kwotę niż standardowe produkcje, a mianowicie 39,99 USD, co powinno się przełożyć na 169 PLN.

Poza tym, każdy kto zdecyduje się na zamówienie przedpremierowe otrzyma za darmo cyfrową kopię Jak and Daxter: The Precursor Legacy, czyli remake klasyka z PS2, który trafić ma na PS4 22 sierpnia.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zostanie w pełni spolonizowane przez polski oddział Sony, a gra trafi do sprzedaży 23 sierpnia. Poniżej możecie obejrzeć wspomniany zwiastun zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej:

archiwum newsów

2017-04-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.