WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Jest zwiastun premierowy Andromedy

Mass Effect 4

Powoli odliczamy dni do premiery, a żeby umilić nam ten czas twórcy opublikowali premierowy zwiastun koncentrujący się na historii.

W końcu mamy przecież do czynienia z grą RPG, gdzie ta stanowi jeden z najważniejszych elementów.

Poniższy trailer pozwala nam po raz ostatni przed debiutem Andromedy spojrzeć na fabularną stronę tego tytułu.

Materiał powstał w oparciu o przerywniki filmowe z samej gry i trzeba przyznać, że zrealizowany został bardzo profesjonalnie i efektownie. Warto jednak zaznaczyć, że jeśli unikacie wszelkich spoilerów na temat tej produkcji, to lepiej odpuścić sobie oglądanie, ponieważ ten zdradza pewne wydarzenia, które zapewne odbywają się na początku gry.

Przypominamy, że abonenci EA i Origin Access mogą rozpocząć ogrywanie Mass Effect: Andromeda nieco wcześniej, bo już 16 marca, natomiast oficjalna premiera odbędzie się na naszym rynku 23 marca. Gra dostępna będzie na PC, PS4, i Xbox One.

archiwum newsów

2017-03-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.