WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Już 50 mln pobrań Super Mario Run

Poszkole

Amerykański oddział Nintendo pochwalił się kolejnym imponującym rekordem Super Mario Run.

Ilość pobrań tego tytułu przekroczyła już 50 mln, a warto pamiętać, że jak na razie mobilna gra z popularnym hydraulikiem dostępna jest jedynie na urządzeniach Apple z systemem iOS, chociaż już wkrótce powinno to ulec zmianie.

W sklepie Google Play pojawiła się już bowiem zakładka z Super Mario Run, co oznacza, że tytuł ten powinien niedługo wylądować także na uprzędzeniach z Androidem na pokładzie.

Obecnie możemy dokonać tu jedynie "prerejestracji", dzięki której system poinformuje nas o możliwości ściągnięcia gry, jak tylko produkcja zostanie udostępniona w cyfrowej dystrybucji. Gra do tanich nie należy, ale najwyraźniej nie przeszkadza jej to bić kolejnych rekordów popularności i chyba nikt nie ma wątpliwości, że te zostaną jeszcze wyśrubowane po premierze na Androidzie, której spodziewać należy się na początku przyszłego roku.

Gra Nintendo na systemie Google działać ma na tej samej zasadzie co w przypadku iOS, co oznacza, że za pełnoprawny produkt z 24 poziomami w ramach 6 światów będziemy musieli zapłacić ok. 45 PLN, ale przedtem będziemy mogli wypróbować 3 darmowe poziomy. 

super-mario-run-1

archiwum newsów

2016-12-31

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.