Killer Instinct zmierza na Steam

Steam

Wydany w 2013 roku Killer Instinct pierwotnie trafił tylko na konsolę Xbox One, ale ...

... Microsoft wraz z premierą systemu Windows 10 mocno promuje go jako platformę dla graczy i w 2016 roku trzeci sezon tej bijatyki zadebiutował także na PC. Teraz jednak jej twórcy ogłosili, że gra opuści sklep Microsoftu na rzecz zdecydowanie popularniejszego Steama.

Niestety wpis nie zdradza żadnych dodatkowych szczegółów, jak np. kiedy to nastąpi, ale spodziewać możemy się, że Killer Instinct na platformie Valve także będzie tytułem free-to-play, gdzie dokupować będziemy poszczególnych wojowników.

Zapewne zdecydować będzie można się też na wersję Definitive Edition, gdzie za 40 USD otrzymujemy dostęp do pełnej zawartości.

Warto przypomnieć, że nie jest to pierwsza gra, która wydana została jedynie na platformie giganta z Redmond i ostatecznie trafiła na Steam i wystarczy przypomnieć choćby o Quantum Brake czy Halo Wars: Definitive Edition. Niestety, podobnie jak w przypadku innych tytułów, Killer Instinct  nie będzie zapewne wspierał opcji cross-play pomiędzy graczami Steam z Windows 10 lub Xbox One, ale w zamian możemy otrzymać wsparcie dla osiągnięć, zapisów w chmurze i innych opcji charakterystycznych dla platformy Valve.

archiwum newsów

2017-06-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.