WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Killer Instinct zmierza na Steam

Steam

Wydany w 2013 roku Killer Instinct pierwotnie trafił tylko na konsolę Xbox One, ale ...

... Microsoft wraz z premierą systemu Windows 10 mocno promuje go jako platformę dla graczy i w 2016 roku trzeci sezon tej bijatyki zadebiutował także na PC. Teraz jednak jej twórcy ogłosili, że gra opuści sklep Microsoftu na rzecz zdecydowanie popularniejszego Steama.

Niestety wpis nie zdradza żadnych dodatkowych szczegółów, jak np. kiedy to nastąpi, ale spodziewać możemy się, że Killer Instinct na platformie Valve także będzie tytułem free-to-play, gdzie dokupować będziemy poszczególnych wojowników.

Zapewne zdecydować będzie można się też na wersję Definitive Edition, gdzie za 40 USD otrzymujemy dostęp do pełnej zawartości.

Warto przypomnieć, że nie jest to pierwsza gra, która wydana została jedynie na platformie giganta z Redmond i ostatecznie trafiła na Steam i wystarczy przypomnieć choćby o Quantum Brake czy Halo Wars: Definitive Edition. Niestety, podobnie jak w przypadku innych tytułów, Killer Instinct  nie będzie zapewne wspierał opcji cross-play pomiędzy graczami Steam z Windows 10 lub Xbox One, ale w zamian możemy otrzymać wsparcie dla osiągnięć, zapisów w chmurze i innych opcji charakterystycznych dla platformy Valve.

archiwum newsów

2017-06-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.