WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Klasyczny Mario jak FPS?

Poszkole

Nie da się ukryć, że Super Mario 64 jest jedną z najważniejszych gier w historii elektronicznej rozgrywki.

A jako że wchodzimy w erę wirtualnej rzeczywistości, widok zza pleców wirtualnego hydraulika nie jest optymalny, dlatego niejaki Haze Emanuar wpadł na pomysł zmodyfikowania gry tak, byśmy widzieli świat oczami Mario.

Zmodyfikowana gra nazwana została First Person Mario 64, a Emanuar podszedł do tematu bardzo ściśle, dokładnie śledząc głowę bohatera - w ten sposób widzimy świat jego oczami, także w momencie, gdy rozgląda się on na boki.

Przez to cała gra wydaje się dużo straszniejsza niż w wersji klasycznej, a jeśli jeszcze ktoś to połączy z hełmem VR, to możemy mówić o doznaniu na zupełnie nowym poziomie.

Cóż, jeśli chcielibyście sami spróbować to zmodyfikowaną grę możecie pobrać z linku pod filmem na YouTube.

archiwum newsów

2018-01-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.