WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kolejna obsuwa Sniper Ghost Warrior 3

http://sniperghostwarrior3.com/

Niestety nie mamy najlepszych wieści dla graczy wyczekujących polskiej produkcji Sniper Ghost Warrior 3.

Jak poinformowało studio CI Games gra wymaga jeszcze trochę pracy i dlatego twórcy zdecydowali się ponownie (już po raz trzeci) przesunąć jej datę premiery.

Tym razem obsuwa nie będzie jednak zbyt długa, ponieważ wyniesie 3 tygodnie.

Tym samym produkcja zadebiutuje na rynku 25 kwietnia (o ile uda się dotrzymać tego terminu), co pozwoli deweloperowi na implementację ostatnich poprawek bazujących na opinii graczy, którzy wzięli udział w beta testach. Dyrektor generalny CI Games, Marek Tyminski, tak skomentował całą sprawę:

"Pracowaliśmy niezmiernie ciężko, by zapewnić wam kompletnie świeże doświadczenie Sniper: Ghost Warrior, osadzone w ambitnie przygotowanym otwartym świecie. Oczywiście decyzja o ostatnim przesunięciu daty premiery jest niefortunna, ale jesteśmy przekonani, że ten finalny etap wyjdzie grze na zdrowie. Dziękujemy za waszą cierpliwość".

Miejmy tylko nadzieje, że twórcy produktywnie wykorzystają ten dodatkowy czas i gra rzeczywiście będzie dopracowana w każdym elemencie, czego nie można było powiedzieć o poprzednikach. 

sniper_ghost_warrior_3

archiwum newsów

2017-03-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.