WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Koniec z "oszukanymi" ocenami na Steam

Call of Duty: Infinite Warfare

System oceniania gier przez użytkowników Steam może być przydatnym narzędziem dla graczy szukających nowych tytułów, ale istnieją sposoby zawyżania średnich z recenzji.

Mowa tu o takich sytuacjach, kiedy deweloperzy rozdają swoje gry za pozytywne recenzje i w rezultacie całkowita ocena dla takiego tytułu i nie jest obiektywna - na szczęście Valve w końcu postanowiło coś z tym zrobić.

Pod koniec ubiegłego tygodnia Valve poinformowało, że wprowadzi kilka zmian do systemu oceniania gier przez użytkowników Steama.

I tak, główną nowością jest fakt, że od teraz całkowita ocena danej produkcji nie zawiera żadnych recenzji od użytkowników, którzy otrzymali grę za darmo jako prezent lub w formie darmowego weekendu. Tacy użytkowy co prawda wciąż mogą napisać swoją recenzję, ale ich ocena nie będzie wliczać się do całkowitej średniej. System pozostaje jednak bez zmian w przypadku tytułów darmowych i free-to-play.

Firma potwierdziła, że zmiany wprowadzane są od paru dni, ale mogą zająć jeszcze kilka, zanim proces modyfikacji systemu zostanie całkowicie zakończony. Tym samym nie zdziwcie się, jeśli ocena jakiegoś tytułu nagle ulegnie znaczącej zmianie.

arkham-knight-e1462369064687

archiwum newsów

2017-03-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.