WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Konsola domowej roboty? Oto Keymu!

YouTube

W przypadku tego urządzenia termin konsola przenośna nabiera zupełnie nowego wymiaru, a na dodatek ...

... jest wielkości breloka do kluczy! Wygląda więc na to, że podstawy elektroniki i kilka dostępnych na wyciągnięcie ręki elementów wystarczą, aby zbudować w domowym zaciszu pełnoprawną funkcjonalną konsolkę przenośną.

Niejaki [c.invent] stworzył ostatnio takie urządzenie, którego podstawą jest mikrokomputer Intel Edison, do którego dołączono 1.5-calowy ekran OLED, baterię o pojemności 220 mAh oraz niewielki głośniczek, a wszystko to upchnięto w obudowie wydrukowanej w drukarce 3D.

A najlepsze jest to, że autor udostępnił szczegółowe plany budowy, żeby każdy mógł pójść w jego ślady - wszystkie instrukcje TUTAJ.

archiwum newsów

2017-07-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.