WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kto chce Layers of Fear zupełnie za darmo?

layersoffear.com

Layers of Fear to naprawdę ciekawy, aczkolwiek nieco niedoceniony horror od polskiej ekipy Bloober Team.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się tą produkcją, to nadarzyła się idealna okazja, by nadrobić te zaległości.

Sklep Humble Bundle nie ustaje bowiem w rozpieszczaniu graczy darmowymi grami i tylko w tym miesiącu rozdawał takie produkcje, jak Company of Heroes 2, Homefront czy The Bureau: XCOM Declassified, a teraz dołącza do nich Layers of Fear - bez żadnych opłat.

Promocja jak zwykle ograniczona jest czasowo i trwa tylko 48 godzin, więc warto się pospieszyć z odebraniem własnej kopii. Kiedy już to zrobicie, będziecie mogli zatrzymać grę dla siebie na zawsze i ograć ją kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę. Sama gra może nie jest wybitna, ale oferuje za to nie tylko świetny klimat, który potrafi zmrozić krew w żyłach, ale także dobrze zrealizowane zagadki sprawiające, że musimy wysilić szare komórki.

Wszyscy zainteresowani powinni udać się pod TEN adres.

archiwum newsów

2017-12-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.