WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Kto chce za darmo RYSE: Son of Rome?

Poszkole

Gracze co chwila rozpieszczani się kolejnymi promocjami i wyprzedażami, ale darmowych gier nigdy za wiele, dlatego informujemy, że wszyscy zainteresowani mogą otrzymać RYSE: Son of Rome na PC.

Tytuł ten był przez pewien czas dostępny jedynie na konsoli Xbox One, ale ta imponująca pod względem graficznym produkcja trafiła w końcu także i na komputery, a jeśli jeszcze nie mieliście okazji w nią zagrać, to właśnie nadarzyła się ku temu idealna sposobność.

Promocja przeprowadzana jest przez mniej znany cyfrowy serwis  GameSessions, który specjalizuje się w udostępnianiu wersji trial pecetowych gier.

Teraz firma nawiązała współpracę z AMD, dzięki czemu przez miesiąc oferuje możliwość darmowego zgarnięcia tytułu Cryteka. Wystarczy, że udacie się pod TEN adres i zalogujecie na swoje konto (lub najpierw takowe założycie). Warto jednak pamiętać, że RYSE: Son of Rome zostanie na stałe przypisane do naszego konta dopiero po 5 minutach rozgrywki i darmowa edycja obejmuje wyłącznie kampanię dla pojedynczego gracza. Jeśli chcecie sprawdzić multiplayer, to musicie zakupić klucz, dzięki któremu gra zostanie przypisana do Waszego konta Steam.  

RYSE: Son of Rome może i nie było jakimś dużym hitem, ale oprócz imponującej oprawy graficznej oferuje naprawdę przyjemną (acz krótką) kampanię fabularną z rozgrywką TPP i toną efektownych egzekucji (QTE). W grze wcielamy się w rzymskiego centuriona, który mści się za śmierć swojej rodziny. Jeśli lubicie takie klimaty, to zdecydowanie warto spróbować.

archiwum newsów

2017-07-10

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.