WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Major w Counter-Strike: Global Offensive w Polsce!

e-league.com

Kolejny duży turniej Counter-Strike: Global Offensive organizowany przez Valve odbędzie się w naszym kraju.

Tym razem najlepszych zawodników ze światowej czołówki będziemy mogli oglądać w Krakowie, a swoją obecność potwierdziły już ekipy Astralis, FaZe Clan, Fnatic, Gambit Esports, Natus Vincere, North, SK Gaming i Virtus.pro.

Turniej będzie rozgrywany w dniach 16-23 lipca w TAURON Arena Kraków, a dla zwycięzców przewidziano naprawdę solidną gotówkę, bo wydarzenia tej klasy organizowane są stosunkowo rzadko i dla przykładu w ubiegłym roku odbyły się tylko dwa.

To kolejna duża impreza tego typu organizowana w naszym kraju, którą poprzedzą międzynarodowe kwalifikacje, a ich terminy prezentują się następująco: 1-4 czerwca (Azja), 8-11 czerwca (Ameryka Północna i Południowa), 8-11 czerwca (Wspólnota Niepodległych Państw) i 15-18 czerwca (Europa). 

Do turnieju awansuje 8 najlepszych drużyn oraz 8 zespołów, które odpadły z ELAGUE Major 2017 w fazie grupowej, a naprawdę będzie o co walczyć, bo pula nagród wynosi … milion dolarów!

1_07

archiwum newsów

2017-03-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.