WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Mamy nowy zwiastun Get Even

getevengame.com

Pochodzące z Gliwic studio Farm 51 postanowiło przypomnieć o swojej nadchodzącej grze.

W związku z tym otrzymaliśmy nowy zwiastun z tej produkcji, który koncentruje się na jej warstwie fabularnej.

Materiał trwa co prawda niespełna minutę, ale bardzo dobrze wprowadza w klimat tego tytułu.

W Get Even otrzymamy jedynie kampanię fabularną, bo twórcy wbrew panującym trendom nie tworzą multiplayera.

Dzięki temu mogli skupić się na przedstawieniu dojrzałej historii skierowanej do dorosłego odbiorcy, a deweloper określa swoje dzieło jako psychologiczny thriller, gdzie zacierane są granice pomiędzy dynamiczną akcją z jaką kojarzy się gatunek FPSów z „opresyjną intymnością złożonego osobistego śledztwa”.

Trzeba przyznać, że Get Even zapowiada się naprawę ciekawie i co prawda zastosowanie technologii fotogrametrii, która gwarantować ma fotorealistyczną oprawę, nie robi już takiego wrażenia jak na pierwszych materiałach, ale liczymy na mocny klimat i ciekawą opowieść.

Premiera odbędzie się 26 maja, a gra trafi na PC, PS4 i Xbox One.

archiwum newsów

2017-04-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.