WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Mamy zwiastun premierowy Sniper: Ghost Warrior 3

http://sniperghostwarrior3.com/

Sniper: Ghost Warrior 3 zaliczył ostatnio kolejne opóźnienie, ale dzięki temu twórcy zyskują więcej czasu na promocję swojej gry.

Tym razem polskie studio CI Games postanowiło skupić się na fabule i opublikowało nowy zwiastun, który koncentruje się na tym aspekcie nadchodzącej strzelanki.

Cieszy fakt, że zamiast oklepanego już tematu wojny producent postawił w tym przypadku na bardziej osobisty wątek.

Zaprezentowany materiał zapowiada rodzinną historię i ukazuje głębokie relacje Jonathana Northa, czyli głównego bohatera gry, z jego młodszym bratem Robertem, który zostaje porwany. Może nie będzie to najbardziej oryginalna opowieść, ale jeśli twórcy dobrze ją poprowadzą, to możemy otrzymać ciekawą historię o zemście.

Sniper: Ghost Warrior 3 napędzi technologia CRYENGINE, a w grze czeka na nas otwarty świat z dynamiczną pogodą i cyklem dnia i nocy, które mają mieć wymierny wpływ na nasze działanie. CI Games obiecuje także dużo swobody w realizacji misji i różnorodność uzbrojenia dodatkowych akcesoriów, pojazdów, itp.

Przypominamy, że gra ukazać ma się na rynku 25 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One.

archiwum newsów

2017-03-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.