WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

NES Classic Edition już złamane!

YouTube

NES Classic Edition to bardzo udany produkt Nintendo, który przywodzi wspomnienia z dzieciństwa.

Nie da się jednak ukryć, że kilka elementów japoński producent mógł zrobić lepiej.

Mowa tu przede wszystkim o bardzo krótkich przewodach kontrolerów, które może sprawdzały się w dobie 21-calowych telewizorów, ale obecnie stanowią problem oraz mocno ograniczonej bibliotece gier bez możliwości rozszerzenia.

Na szczęście na oba problemy możemy znaleźć już rozwiązania, ponieważ na rynku pojawiły się bezprzewodowe wersje kontrolerów do tej konsolki, a scena zajmująca  się modami postarała się o to, byśmy mogli dodać do niej dodatkowe gry. Dokonał tego pewien rosyjski hacker, któremu udało się wgrać do konsoli kolejne 30 gier (szybko pojawiła się także druga metoda japońskiego hakera), których w bibliotece urządzenia nie da się odróżnić od tych bazowych.

W sieci znaleźć można już mnóstwo instrukcji, w tym pomocnicze filmy jak tego dokonać i o ile proces nie jest nadmiernie skomplikowany, to nie należy do najłatwiejszych i warto pamiętać, że takie zabiegi zawsze wiążą się z pewnym ryzykiem. Ponadto większość ROM-ów, które znajdziecie w sieci, jest nielegalna, o ile nie posiadacie oryginalnego kartridża z daną produkcją.

Szkoda tylko, że trzeba sięgać po tego typu nieoficjalnie metody i Nintendo samo nie pozwoliło nam rozszerzać biblioteki gier NES Classic Edition.

Nintendo

archiwum newsów

2017-01-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.