WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nadchodzi Dark Souls: Remastered

Dark Souls III

Jeśli nie graliście w pierwszą odsłonę popularnej serii Dark Souls od studia FromSoftware, to już niedługo nadarzy się idealna okazja.

Właśnie zapowiedziano Dark Souls: Remastered, czyli odświeżoną wersję Dark Souls z 2011 roku, która trafi na PC i konsole Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4. Co ciekawe, będzie to pierwsza odsłona tego cyklu, która trafi na sprzęt Nintendo.

Prócz standardowego podbicia jakości grafiki (w postaci lepszego oświetlenia, SFX bazującego na Dark Souls III i skalowanych tekstur), w przypadku mocniejszych platform, tj. PC, Xbox One X i PS4 Pro, otrzymamy rozdzielczość 4K przy 60 kl./s i wsparcie dla HDR.

Gra wspierać będzie też multiplayer dla sześciu osób, a co ciekawe, wersję na mocniejsze platformy przygotowuje polska ekipa QLOC.W przypadku edycji na Nintendo Switch otrzymamy zaś obsługę rozdzielczości Full HD (po zadokowaniu) w 30 kl./s.  

Warto także dodać, że Remastered zawiera dodatek Artorias of the Abyss. Mamy jednak nadzieję, że wersja PC będzie bardziej dopracowana niż pierwotnie wydanie, które musiało być wielokrotnie poprawiane przez moderów.

Dark Souls: Remastered  trafi do sprzedaży 25 maja.

archiwum newsów

2018-01-10

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.