WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nadchodzi SNES Classic Edition

YouTube

W ubiegłym tygodniu Nintendo dość niespodziewanie zdradziło, że kończy z produkcją konsoli NES Classic Edition, która cieszyła się dużą popularnością.

Okazuje się jednak, że zabieg może mieć na celu jedynie stworzeni miejsca na nowy produkt w stylu retro od Big N.

Jak bowiem donosi Eurogamer, który jest dobrze poinformowane (portal donosił sprawdzone informacje o PS4 Pro czy Nintendo Switch na długo przed zapowiedzią tych systemów), Nintendo pracuje obecnie na konsolą SNES mini, która powinna trafić na rynek pod koniec tego roku.

Jak na razie to praktycznie wszystko co wiadomo w temacie urządzenia, które nazywać ma się po prostu SNES Classic Edition. Fani japońskiego producenta mogą już jednak zacierać ręce, ponieważ na tym sprzęcie ukazało się mnóstwo wyśmienitych pozycji, w tym Super Mario World, Donkey Kong Country, The Legend of Zelda: A Link to the Past czy Super Punch-Out. Podobnie jednak jak w przypadku NES Classic Edition spodziewać można się tu zamkniętej biblioteki gier bez możliwości rozszerzania, małej obudowy i kilku trybów wyświetlania.

Mamy również nadzieję, że tym razem Nintendo lepiej poradzi sobie z zaspokojeniem zapotrzebowania na produkt i nie trzeba będzie przepłacać za konsolę na portalach aukcyjnych.

1492609388_snes-classic-edtion-mockup-2_story

archiwum newsów

2017-04-20

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.