WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nadchodzi VR dla Skyrim, Doom i Fallout 4

doom.com

Nie da się ukryć, że największym problemem VR jest obecnie brak dużych gier wspierających tę technologię.

Jeśli więc do tej pory narzekaliście na niedostatek tytułów umożliwiających zabawę w wirtualnej rzeczywistości, to już niedługo dostaniecie szansę zasilenia swojej biblioteki trzema nowymi.

No może nie do końca nowymi, bo mowa o takich produkcjach, jak Skyrim, Doom i Fallout 4, które mają doczekać się edycji VR jeszcze w tym roku, odpowiednio 17 listopada, 1 grudnia i 12 grudnia. Doom VFR dostępny będzie na platformach PSVR i HTC Vive, Fallout 4 VR tylko na Vive, a Skyrim VR tylko na PSVR.

Niestety są też kiepskie wieści, bo gry dostępne będą tylko jako samodzielne produkcje i możemy zapomnieć o prostym upgradzie, jeśli mamy podstawową wersję. I tak, Za Fallouta 4 będziemy musieli zapłacić 60 USD (nie wiadomo jeszcze, czy będzie zawierać dodatki), Doom jest zdecydowanie tańszy i kosztuje 30 USD, ale Skyrim ponownie podbija cenę do 60 USD – swoją drogą aż trudno uwierzyć, ile można jeszcze wycisnąć z gry, która ma już blisko 6 lat.

Przy okazji Bethesda pokusiła się też o zwiastun nowej edycji Dooma, więc zapraszamy do oglądania:

archiwum newsów

2017-08-24

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.