WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nadchodzi darmowy weekend z Fallout 4

Fallout 4

Łowcy darmowych gier gotowi? To świetnie, bo Bethesda właśnie poinformowała o ...

... darmowym weekendzie z grą Fallout 4 na PC, który zaplanowano na dni 1-4 lutego.

Jeśli do tej pory nie mieliście jeszcze szansy sprawdzić tego postapokaliptycznego tytułu albo nie byliście do niego przekonani na tyle, żeby w ciemno wydać swoje ciężko zarobione pieniądze, to teraz będzie okazja dobrze go przetestować.

A mówiąc szczerze, to jeśli dysponujecie dużą ilością wolnego czasu, to w ciągu tych 4 dni można nawet ukończyć całą edycję podstawową, bo twórcy nie narzucili tu żadnego limitu czasu albo poziomu. Co więcej, jak zawsze w przypadku tego typu akcji, cały postęp możemy przenieść do pełnej wersji, jeżeli zdecydujemy się na zakup, a ten w czasie trwania darmowego weekendu jest wyjątkowo opłacalny, bo obowiązują wtedy niższe ceny.

I tak, wersję podstawową możemy zakupić 33% taniej, wydanie Fallout 4 G.O.T.Y. 40% taniej, a wariant Fallout 4 Season Pass objęty jest aż 50% obniżką ceny. Taniej zakupimy również większość dodatków do gry, które z tej okazji przeceniono o 40%. I jak tu nie skorzystać?

archiwum newsów

2018-01-30

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.