Nadchodzi demo The Surge

Poszkole

Wydawało się, że wersje demonstracyjne gier jakiś czas temu przeszły już do lamusa, ale w ostatnim czasie twórcy ponownie zaczęli sięgać po tę formę promocji swoich tytułów.

Tym razem jednak zamiast otrzymywać je przed premierą gry (lub w momencie debiutu), jak było to kiedyś, udostępniane są graczom kilka miesięcy po niej.

Z taką sytuacją mieliśmy do czynienia choćby w przypadku Mafii III czy Dishonored 2, a na podobny ruch zdecydowało się właśnie Deck13 ze swoim The Surge.

Twórcy zapowiedzieli, że już w przyszłym tygodniu gracze otrzymają darmowe demo tej gry, które udostępnione zostanie na wszystkich trzech platformach, czyli PC, PS4 i Xbox One.

Jeśli nie kojarzycie The Surge, to najprościej można określić ten tytuł swoistym Dark Souls w futurystycznym klimacie. To RPG akcji zebrało naprawdę przyzwoite oceny (średnia na Metacritic to ok. 75%), a warto też wspomnieć, że niemieckie studio Deck 13 odpowiedzialne było wcześniej za polską produkcję, która także mocno  inspirowana była serią Dark Souls, czyli Lords of the Fallen. W grze wcielamy się w niejakiego Warrena, który nie zaliczył wybitnie udanego pierwszego dnia w pracy w firmie CREO, ponieważ za sprawą dewastującej katastrofy świat praktycznie stanął na głowie i roboty stały się agresywne. Na szczęście ma on na podorędziu egzoszkielet.

Jeśli więc lubicie takie tematy i wymagającą rozgrywkę, to warto dać The Surge szansę.

 

archiwum newsów

2017-07-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.