WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nadchodzi demo The Surge

Poszkole

Wydawało się, że wersje demonstracyjne gier jakiś czas temu przeszły już do lamusa, ale w ostatnim czasie twórcy ponownie zaczęli sięgać po tę formę promocji swoich tytułów.

Tym razem jednak zamiast otrzymywać je przed premierą gry (lub w momencie debiutu), jak było to kiedyś, udostępniane są graczom kilka miesięcy po niej.

Z taką sytuacją mieliśmy do czynienia choćby w przypadku Mafii III czy Dishonored 2, a na podobny ruch zdecydowało się właśnie Deck13 ze swoim The Surge.

Twórcy zapowiedzieli, że już w przyszłym tygodniu gracze otrzymają darmowe demo tej gry, które udostępnione zostanie na wszystkich trzech platformach, czyli PC, PS4 i Xbox One.

Jeśli nie kojarzycie The Surge, to najprościej można określić ten tytuł swoistym Dark Souls w futurystycznym klimacie. To RPG akcji zebrało naprawdę przyzwoite oceny (średnia na Metacritic to ok. 75%), a warto też wspomnieć, że niemieckie studio Deck 13 odpowiedzialne było wcześniej za polską produkcję, która także mocno  inspirowana była serią Dark Souls, czyli Lords of the Fallen. W grze wcielamy się w niejakiego Warrena, który nie zaliczył wybitnie udanego pierwszego dnia w pracy w firmie CREO, ponieważ za sprawą dewastującej katastrofy świat praktycznie stanął na głowie i roboty stały się agresywne. Na szczęście ma on na podorędziu egzoszkielet.

Jeśli więc lubicie takie tematy i wymagającą rozgrywkę, to warto dać The Surge szansę.

 

archiwum newsów

2017-07-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.