WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nadchodzi kolejny darmowy weekend Overwatch

Overwatch

Overwatch okazał się tak wielkim hitem Blizzardu, że studio z pewnością nie może narzekać na zbyt małą ilość graczy, ale i tak postanowiło przyciągnąć kolejnych.

Wszystko za sprawą kolejnego darmowego weekendu (poprzedni był we wrześniu), który odbędzie się w dniach 17-21 listopada na wszystkich platformach, tj. PC, Xbox One i PlayStation 4.

Jeśli więc nie mieliście jeszcze okazji przetestować gry, to będzie to idealna okazja - tym bardziej, że twórcy nie przewidują żadnych ograniczeń i pozwolą nam przetestować wszystkie tryby, 16 map i 26 bohaterów. Poza tym, tradycyjnie już wszystkie zdobyte poziomy, skrzynie i inne dodatki będziemy mogli przenieść do pełnej wersji Overwatch, jeżeli zdecydujemy się ją zakupić po zakończeniu darmowego weekendu. Jedyny warunek to oczywiście korzystanie z tego samego konta Blizzard, Xbox Live lub Sony Entertainment, w zależności od wybranej platformy.

Mówiąc krótko, Blizzard zaprasza wszystkich od 17 listopada (od godz. 20:00 czasu polskiego) do 21 listopada (do godz. 8:59 czasu polskiego), a wszystkie szczegóły znajdują się TUTAJ.

 

playoverwatch.com

archiwum newsów

2017-11-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.