Nadchodzi pierwszy dodatek do Destiny 2

Destiny

Nie będziemy musieli czekać zbyt długo na pierwszy dodatek do Destiny 2, ponieważ rozszerzenie o nazwie Klątwa Ozyrysa zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku.

Bungie w związku z tym ujawniło nawet stosowny zwiastun, ale uwaga - ten zwiera duży spoiler odnośnie kampanii z podstawki, więc jeśli jeszcze jej nie ukończyliście, lepiej darować sobie oglądanie poniższego materiału.

Curse of Osiris  zadebiutuje 5 grudnia jednocześnie na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Destiny 2 - dodatek I: Klątwa Ozyrysa stanowi kontynuację podróży naszego Strażnika, podczas której weźmiemy udział w nowych przygodach i misjach fabularnych na Merkurym - nowej lokalizacji w grze. Będziemy przemierzać czas i przestrzeń, aby poznać sekrety Ozyrysa, zapobiec mrocznej przyszłości i odbudować więź między legendarnym Czarownikiem a jego najzdolniejszą uczennicą - Ikorą Rey.

Nie poznaliśmy jeszcze ceny dodatku, ale osoby, które zakupiły Expansion Pass (dostępne w ramach wersji Deluxe), otrzymają go bez dodatkowych opłat. Bungie już planuje kolejne rozszerzenie, ale to poznamy dopiero na wiosnę przyszłego roku. Wygląda więc na to, że podobnie jak to było w pierwszym Destiny, twórcy będą nieustannie dostarczać nam świeże treści, byśmy zbyt szybko nie znudzili się ich grą.

archiwum newsów

2017-10-31

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.