Nadchodzi wzmocnienie dla EA i Origin Access

battlefield.com

EA postanowiło zapowiedzieć nadchodzące gry, które rozszerzą ofertę serwisów EA Access i Origin Access opartych na subskrypcji.

Zarówno usługa dostępna na konsoli Xbox One, jak i komputerach PC, lada moment (pomiędzy lipcem a wrześniem) otrzymają naprawdę mocne produkcje, które mogą przekonać do wykupienia abonamentu wielu graczy.

I tak, w obu serwisach pojawią się dwa największe zeszłoroczne shootery od EA, czyli Battlefield 1 i Titanfall 2.

Oznacza to, że coś dla siebie otrzymają zarówno fani historycznych klimatów, którzy będą mogli pobiegać na frontach I wojny światowej, jak i futurystycznej rozgrywki z mechami w roli głównej.

To jednak nie wszystko, ponieważ w ramach obu usług dostępne są już cztery dodatki do Star Wars Battlefront, czyli Outer Rim, Bespin, Death Star i Rogue One: Scarif. Sama podstawka trafiła zaś o EA i Origin Access pod koniec zeszłego roku.

Dodatkowo EA w obu programach udostępni przed premierą wersję trial gry FIFA 18, a takowych wersji próbnych doczeka mają się też Madden NFL 18, NHL 18 i NBA Live 18, jednak tylko w konsolowej subskrypcji. Pecetowcy opłacający abonament „Elektroników” we wrześniu otrzymają zaś The Sims 4 Digital Deluxe Edition, Oxenfree i Rebel Galaxy.

Przypominamy, że ceny EA i Origin Access wynoszą 14,99 PLN na miesiąc i 79,99 PLN na rok.

Titanfall 2

archiwum newsów

2017-07-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.