WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nadchodzi wzmocnienie dla EA i Origin Access

battlefield.com

EA postanowiło zapowiedzieć nadchodzące gry, które rozszerzą ofertę serwisów EA Access i Origin Access opartych na subskrypcji.

Zarówno usługa dostępna na konsoli Xbox One, jak i komputerach PC, lada moment (pomiędzy lipcem a wrześniem) otrzymają naprawdę mocne produkcje, które mogą przekonać do wykupienia abonamentu wielu graczy.

I tak, w obu serwisach pojawią się dwa największe zeszłoroczne shootery od EA, czyli Battlefield 1 i Titanfall 2.

Oznacza to, że coś dla siebie otrzymają zarówno fani historycznych klimatów, którzy będą mogli pobiegać na frontach I wojny światowej, jak i futurystycznej rozgrywki z mechami w roli głównej.

To jednak nie wszystko, ponieważ w ramach obu usług dostępne są już cztery dodatki do Star Wars Battlefront, czyli Outer Rim, Bespin, Death Star i Rogue One: Scarif. Sama podstawka trafiła zaś o EA i Origin Access pod koniec zeszłego roku.

Dodatkowo EA w obu programach udostępni przed premierą wersję trial gry FIFA 18, a takowych wersji próbnych doczeka mają się też Madden NFL 18, NHL 18 i NBA Live 18, jednak tylko w konsolowej subskrypcji. Pecetowcy opłacający abonament „Elektroników” we wrześniu otrzymają zaś The Sims 4 Digital Deluxe Edition, Oxenfree i Rebel Galaxy.

Przypominamy, że ceny EA i Origin Access wynoszą 14,99 PLN na miesiąc i 79,99 PLN na rok.

Titanfall 2

archiwum newsów

2017-07-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.