WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nadciąga "zimowa" wersja PS4

Sony

Przymierzacie się do zakupu PlayStation 4, ale wolelibyście sprzęt w nieco bardziej oryginalnym kolorze niż nudna czerń?

W takim razie co powiecie na „mroźną biel”? Sony zapowiedziało właśnie nową wersję kolorystyczną swojej konsoli, która trafi zarówno na azjatycki, jak europejski rynek, a potwierdzono jej obecność także w naszym kraju.

Niestety tylko podstawowa wersja PS4 (CUH-2000) z 500 GB dyskiem twardym, znana też jako Slim, będzie dostępna w białej wersji i jak na razie japoński gigant nie zdradza, czy możemy spodziewać się podobnego zabiegu kosmetycznego z PS4 Pro.

Na rodzimym rynku producenta potwierdzono także biały wariant z 1 TB dyskiem, ale jak na razie nie wiemy, czy trafi on także na Stary Kontynent. Za śnieżnobiały sprzęt z 500 GB HDD Europejczycy zapłacą 299 EUR.

Jak też można było oczekiwać, poza kolorem urządzenie nie doczekało się żadnych innych zmian w stosunku do czarnej wersji konsoli.

archiwum newsów

2017-01-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.