WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom opóźnione

YouTube

Tytuł był jednym z najciekawszych dostępnych na PS3, bo łączył w sobie przepiękne animacje Studio Ghibli, czarującą historię i naprawdę solidną rozgrywkę.

Na jesieni mieliśmy się doczekać jego kontynuacji w postaci Ni No Kuni II: Revenant Kingdom, która zmierza na PS4 i PC, ale niestety nie mamy dobrych wieści dla osób wyczekujących premiery drugiej części.

Producent LEVEL-5 potwierdził bowiem, że gra zaliczy opóźnienie i zadebiutuje na rynku dopiero w przyszłym roku. Akihiro Hino, szef studia, w poniższym wideo tłumaczy przyczyny tej decyzji i przeprasza fanów za zaistniałą sytuację.

Standardowo producent potrzebuje więcej czasu na dopracowanie gry, by ta spełniała poziom wyczekiwany przez graczy. Poza tym, twórca zapewnił, że gra nie otrzyma trybu multiplayer, zaprzeczając tym samym plotkom jakie pojawiły się w trakcie targów E3.

Na szczęście opóźnienie nie będzie zbyt długie, ponieważ zamiast 10 listopada tego roku, Ni No Kuni II: Revenant Kingdom ukaże się 19 stycznia 2018 roku.

archiwum newsów

2017-07-14

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.