WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nintendo Switch - 64 GB kartridże opóźnione

Nintendo

Jak wynika z najnowszych doniesień, Nintendo opóźni dostępność 64 GB kartridży dla konsoli Switch aż do 2019 roku.

Takie informacje podają źródła The Wall Street Journal, które twierdzą, że mimo planowanej premiery w 2018 roku (konkretniej w jego drugiej połowie), japoński koncern natrafił na pewne trudności techniczne, które zmusiły go do opóźnienia premiery pojemniejszych nośników.

Informacja ta zapewne najbardziej rozczaruje deweloperów gier, szczególnie tych z zachodnich rynków, którzy słyną z tego, iż ich produkcje ważą więcej niż japońskie dzieła - część z nich może nawet opóźnić premiery swoich gier w oczekiwaniu na pojemniejsze kartridże.

Już teraz widać, że producenci mają problemy ze zmieszczeniem się w limicie, ponieważ Doom posiada na fizycznym nośniku jedynie kampanię, a multiplayer wymaga pobrania dodatkowych 9 GB z sieci, podobnie jest z  NBA 2K18 czy WWE 2K18, które także wymuszają na użytkownikach ściąganie sporej ilości danych.

Nintendo obecnie oferuje nośniki o pojemności 1 GB, 2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB i 32 GB. Sama konsola posiada ponadto 32 GB pamięci wewnętrznej, ale część tej przestrzeni zajmowana jest przez oprogramowanie systemowe. Same kartridże przeważnie postrzegane są zaś jako bardziej wytrzymałe od płyt i przy okazji oferują szybsze czasy ładowania gier, ale jednocześnie są droższe w produkcji i zapewniają mniejsze pojemności.

Sama konsola Switch radzi sobie jak na razie wyśmienicie na rynku, zaliczając bardzo obiecujący start. Do grudnia Nintedno udało się sprzedaż już 10 mln sztuk tego urządzenia,, co oznacza, że jest duża szansa, że nowy sprzęt Big N w ciągu roku od premiery prześcignie pod względem sprzedaży swojego poprzednika, czyli Wii , w całym cyklu jego życia, który trwał 5 lat.

 

commons.wikimedia.org

archiwum newsów

2017-12-28

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.