WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nowa oferta Humble Bundle - Capcom na pokładzie

theaveragegamer.com

Humble Bundle wielokrotnie zaskakiwało nas świetnymi ofertami gier, które nabyć mogliśmy w bardzo okazyjnych cenach, a czasem nawet zupełnie za darmo.

Tym razem firma postanowiła nawiązać współpracę z Capcomem, co zaowocowało kolejną bardzo atrakcyjną promocją z produkcjami od tego japońskiego wydawcy.

Najnowsza akcja nazwana została Humble Capcom Rising Bundle i tradycyjnie już zdecydować możemy się na jeden z 3 progów cenowych, który daje nam dostęp do kolejnych tytułów. I tak, wpłacając przynajmniej 1 USD zgarniemy 3 gry: Strider, Umbrella Corps i DmC: Devil May Cry, co już samo w sobie jest świetną ofertą.

Jeśli dobijemy do obecnej średniej wpłat, czyli 7,32 USD (6,42 EUR), dodatkowo zgarniemy Umbrella Corps: Deluxe Edition Upgrade Pack, Dead Rising 2: Off the Record, Resident Evil 6, Resident Evil HD Remaster i Resident Evil 0 HD Remaster. Przy okazji otrzymamy też 40% zniżkę na zakup Resident Evil 7,Dead Rising 4 i Street Fighter V. Jeśli zaś wpłacimy 12 USD (10,52 EUR) lub więcej, to do tej pokaźnej już kolekcji dołączymy także Dead Rising 2 i Dead Rising 3: Apocalypse Edition.

Oczywiście wszystkie gry to pecetowe wersję pod Windowsa, które aktywujemy przez Steam. Humble Bundle zachęca do wyższych wpłat, ponieważ tradycyjnie już część dochodu z tej akcji przeznaczona będzie na cel charytatywny. Promocja potrwa 2 tygodnie.

humble-capcombundle-2

archiwum newsów

2017-07-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.