WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nowe wieści o Cyberpunk 2077 na E3?

http://cyberpunk.net/

Zdaje się, że ten rok może być w końcu przełomowy, jeśli chodzi o szykowany od kilku dobrych lat przez CD Projekt RED Cyberpunk 2077.

Najpierw w zeszłym tygodniu, po 4 latach letargu, przebudziło się twitterowe konto gry, a teraz najnowsze doniesienia sugerują, że osoby wyczekujące tej produkcji powinny szykować się na tegoroczną edycję targów E3.

Jak wynika z informacji, do których dotarł portal GRYOnline (te potwierdzone miały być przez dwa niezależne źródła), Cyberpunk 2077 doczeka się na E3 2018 zwiastuna, który pokazany będzie szerokiej publiczności.

Spodziewać można się, że ten prezentowany będzie na konferencji prasowej jednego z gigantów, czyli Sony lub Microsoftu. To jednak nie wszystko, ponieważ z najnowszych przecieków wynika, że produkcja prezentowana będzie branżowym mediom w czasie targów także za zamkniętymi drzwiami. Jest to dość typowa praktyka i polskie studio korzystało z niej już w czasie promocji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Oczywiście dopóki nie otrzymamy jakiegoś oficjalna potwierdzenia, radzimy podchodzić do tych informacji jak do typowej plotki. Wydaje się jednak, że nastał najwyższy czas, by Polacy w końcu pokazali coś z tej produkcji, ponieważ od prezentacji trailera CGI minęły już 4 lata, a ostatnio docierały do nas niepokojące doniesienia na temat tego projektu i atmosfery pracy w studiu. Jeśli więc REDzi chcą przeciąć te spekulacje, najlepiej zrobić to poprzez prezentację gry.

 

 

archiwum newsów

2018-01-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.