Nowy materiał z Hellblade: Senua’s Sacrifice

YouTube

Hellblade: Senua’s Sacrifice to niezwykle intrygująco zapowiadający się tytuł od twórców takich gier, jak Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West czy DmC: Devil May Cry.

Co prawda Ninja Theory obiecywało dostarczyć tę produkcję na rynek już w zeszłym roku, ale prace nad nią się przedłużają i obecnie premiera Hellblade: Senua’s Sacrifice planowana jest na 2017 rok.

Do tej pory brytyjskie studio zasłynęło głównie za sprawą gier stawiających przede wszystkim na akcję, ale za sprawą Enslaved udowodniło także, że potrafi opowiadać ciekawe historie.

W najnowszym wywiadzie, jakiego GameInformerowi udzielił Tameem Antoniades, dyrektor kreatywny Hellblade, twórca podkreśla, że w tym przypadku chcą zaoferować nam podróż w większym stopniu stawiającą na klimat niż samą walkę. Tej oczywiście także nie zabraknie, ale spodziewać mamy się raczej zagadek opartych na doświadczeniach niż tradycyjnych łamigłówek, które spotykamy w grach.

Producent już wcześniej zapowiadał, że Hellblade: Senua’s Sacrifice to mroczna opowieść, gdzie główna bohaterka Senua walczyć ma głównie z własnym umysłem, by nie popaść w szaleństwo. Trzeba przyznać, że gra zapowiada się niezwykle intrygująco i czekamy na więcej szczegółów, w tym ujawnienie daty premiery tej produkcji, ale wiadomo, że ta ukaże się na PC i PS4. Warto dodać, że tytuł powstaje na bazie silnika Unreal Engine 4, a poniżej możecie obejrzeć nowy materiał z tej gry:

archiwum newsów

2017-04-10

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.