Nowy zwiastun i data premiery Battlefront 2

YouTube

Właśnie doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi Star Wars: Battlefront 2 i w związku z tym otrzymaliśmy pierwszy zwiastun, datę premiery i garść szczegółów odnośnie tej produkcji.

Fani Gwiezdnych Wojen mogą liczyć na prequele, klasyczną i nową trylogię w ramach jednej rozbudowanej gry, walki kosmiczne o galaktycznej skali czy legendarnych bohaterów.

Główną nowością będzie tu jednak kampania fabularna dla jednego gracza, w ramach której wcielimy się kobiecą bohaterkę, Iden Versio, dowódcę oddziału Inferno — specjalnej jednostki Imperium, równie groźnej zarówno jako oddział szturmowy, jak i eskadra pilotów.

Historia powstała przy udziale sztabu scenarzystów Lucasfilm Story Group oraz studia Motive, odpowiedzialnego za projekt postaci i rozgrywa się na przestrzeni 30 lat od zniszczenia Drugiej Gwiazdy śmierci. Poniższy zwiastun powstały na silniku gry zawiera kilka scen z kampanii singleplayer. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się po premierze, ale liczymy na epicką opowieść w klimacie kultowego uniwersum, która będzie dłuższa niż kampania z Battlefield 1.

Warto dodać, że DICE i Motive wspierane są także przez ekipę Criterion, która w tym przypadku odpowiada za realizację walk w kosmosie, w tym dopracowanie modelu pilotowania, broni i opcji personalizacji.

Oczywiście w sequelu tytułu z 2015 roku kluczową rolę wciąż odgrywać będzie multiplayer, który zabierze nas śladami prequeli oraz klasycznej i nowej trylogii do kultowych miejscówek, w tym debiutującej w grze dżungli Yavin 4, miasta-portu kosmicznego Mos Eisley czy bazy Starkillera.

Zamawiając grę przed premierą otrzymamy specjalną zawartość inspirowaną nadciągającym filmem Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (skórki, ulepszenia i nowe zdolności). Star Wars: Battlefront II trafi do sprzedaży 17 listopada na PlayStation 4, Xbox One i PC, ale dzięki Edycji Specjalnej lub abonamentom EA Access i Origin Access będziemy mogli zagrać kilka dni wcześniej.

archiwum newsów

2017-04-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.