WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Oto rozgrywka w Śródziemie: Cień Wojny

playstation.com

Co prawda oficjalna zapowiedz gry Śródziemie: Cień Wojny miała nastąpić dopiero dziś, ale ...

... jeden z amerykańskich sklepów nieco pospieszył się z zamieszczeniem tego tytułu w swojej ofercie i Warner Bros. zmuszone było wcześniej potwierdzić prace nad sequelem dobrze przyjętego Śródziemie: Cień Mordoru, publikując przy okazji zwiastun CGI.

Dziś otrzymaliśmy jednak pierwszy materiał ukazujący rozgrywkę w Śródziemie: Cień Wojny i to w postaci ponad 16-minutowego wideo.

W grze kolejny raz wcielimy się w postać Taliona, który tym razem będzie chciał podbić Mordor od środka i to przy wykorzystaniu jego „rdzennych” mieszkańców. W tym celu wykorzystamy pierścień, który pozwoli nam przeciągnąć orki i inne plugastwo na naszą stronę. Zaprezentowana misja pozwala nam przyjrzeć się jak wygląda oblężenie fortecy kontrolowanej przez wroga, którą podbijamy naszym wojskiem dowodzonym przez wybranych generałów. Trzeba przyznać, że o ile w samej rozgrywce nie szykują się rewolucyjne zmiany, to jednak całość prezentuje się bardzo dobrze, a tym razem polatamy nawet na skrzydlatych bestiach.

Przypominamy, że gra zadebiutuje w naszym kraju 25 sierpnia na PC, PS4 i Xbox One.

archiwum newsów

2017-03-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.