WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

PlayStation VR z obniżką ceny

playstation.com/pl-pl/explore/playstation-vr/gallery/

Najpierw doczekaliśmy się obniżki ceny gogli Oculus Rift, następnie HTC Vive, a teraz na ruchy konkurentów postanowiło zareagować Sony.

Headset PlayStation VR japońskiego giganta od początku cieszył się największą popularnością spośród zaawansowanych urządzeń wirtualnej rzeczywistości, co wynikało przede wszystkie z dużo niższej ceny samych gogli, jak i wspierającej je platformy.

Teraz Sony ujawniło nową ofertę, która sprawia, że sprzęt ten zdaje się być jeszcze atrakcyjniejszy, ponieważ za zestaw PlayStation VR z kamerką PlayStation (trzeba pamiętać, że ta jest wymagana do obsługi gogli, ale dotychczas sprzedawana była osobno) zapłacić trzeba 399 USD, czyli tyle ile dotychczas za samo PSVR.

To jednak nie wszystko, bo dokładając kolejne 50 USD (łącznie 449 USD) otrzymamy jeszcze kontrolery ruchowe Move i grę PlayStation VR Worlds (dotychczas taka przyjemność kosztowała 499 USD). Nowe ceny obowiązywać będą o 1 września. Co prawda zestawy w nowych cenach jak na razie zapowiedziano jedynie na amerykańskim rynku, ale spodziewamy się, że lada moment europejski oddział zdecyduje się na podobny ruch.

Mary Yee, wiceprezes marki PlayStation ds. marketingu w SIEA, pochwaliła się zaś, że na PSVR dostępnych jest już ponad 100 tytułów, w tym takie hity, jak Arizona Sunshine, Superhot, Fantastic Contraption, Dino Frontier i Tiny Trax. Przy okazji obiecała więcej dużych gier AAA (jak również indie) na ich platformę VR.

 

playstation.com/pl-pl/explore/playstation-vr/gallery/

archiwum newsów

2017-08-30

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.