WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ponad 40 tys. graczy zbanowanych na Steam

Steam

W minionym tygodniu ponad 40 000 nieuczciwych graczy utraciło dostęp do swojej biblioteki gier, przedmiotów, a w niektórych przypadkach nawet całych kont ...

.. a wszystko po tymm jak system Valve Anti-Cheat (VAC) oznaczył ich za naruszenia regulaminu Steam.

Nie jest to literówka i Valve nałożyło bany na dokładnie 40 411 użytkowników Steama, wykorzystując do tego swój automatyczny system. To prawie trzykrotnie więcej niż poprzedni rekord odnotowany w ubiegłym roku, gdzie ukaranych zostało 15 227 graczy.

Poza tym, dowiedzieliśmy się, że system VAC nakłada ok. 3500 kar zawieszenia dziennie, jednak w ubiegły czwartek doszło do niespotykanej dotychczas skali banów, gdzie VAC ukarał blisko 30 000 kont. Valve przeprowadziło tę operację niezwłocznie po zakończeniu corocznej letniej wyprzedaży na Steam, prawdopodobnie po to, by zapobiec nieuczciwemu wykorzystywaniu mocno przecenionych gier.

Dodatkowo ban został nałożony na blisko 5 tysięcy graczy (dokładnie 4 972) za obraźliwe zachowanie w czasie rozgrywki. Ukarani w ten sposób gracze nie mogą łączyć się z serwerami Valve, co sprawia, że przedmioty zakupione w ramach gier (skórki i inne dodatki) stają się bezużyteczne. Jak wynika z wyliczeń Vac-Ban, gracze utracili w ten sposób równowartość 9580 USD, więc może następnym razem będą pamiętać o zachowaniu kultury w trakcie rozrywki.

Steam

archiwum newsów

2017-07-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.