WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ponad 700 tys. osób oglądało PGL Major 2017

e-league.com

Transmisja z PGL Major Kraków 2017 przyciągnęła przed ekrany miliony fanów esportu na całym świecie.

Wydarzenie to wypełniło Tauron Arenę w dniach 21-23.07.2017, a polską relację z wydarzenia, której głosem był Piotr “Izak” Skowyrski,  zapewniła firma Fantasy Expo.

PGL Major Kraków 2017 to turniej najwyższej rangi w świecie Counter-Strike: Global Offensive, wystąpienie w nim było marzeniem każdego gracza, ale tylko 80 zawodników otrzymało taką szansę.

Połowa z nich dostała się do fazy playoff, która była rozgrywana na głównej scenie Tauron Areny - otrzymali oni status legendy, czyli zaproszenie na kolejny turniej rangi Major oraz możliwość walki o coraz większe kwoty z puli nagród wynoszącej aż 1 000 000 dolarów. Drużyna Virtus.pro składająca się z polskich zawodników dostała zaproszenie do tego wydarzenia po ostatnim Majorze, w którym zajęli drugie miejsce.

Oficjalna polska transmisja z PGL Major Kraków 2017 została przygotowana przez Fantasy Expo, a relacja wprost spod sceny, na której toczyły się rozgrywki, była prowadzona w trzech językach: polskim, angielskim i chińskim.

Fani esportu z Polski obejrzeli w sumie 3 247 211 godzin rozgrywek, a liczba unikalnych widzów przekroczyła 740 tysięcy. Najwyższa liczba widzów zanotowana na streamie w jednym momencie wynosiła 107 000, czyli ponad pięć razy więcej niż może pomieścić krakowska Tauron Arena.

"Jesteśmy dumni i wdzięczni, że event rangi Major odbył się w Polsce. Cieszy nas wygrana w licytacji dot. praw do polskiej transmisji. Na pewno nie zapomnimy polskiej widowni, pokazała się wspaniale przed całym światem i poniosła VP do półfinału. Dla nas jako firmy był to najważniejszy projekt roku, cieszymy się, że wraz z Izakiem i resztą komentatorów mogliśmy dostarczyć polski stream z tego wydarzenia" - Kamil Górecki, członek zarządu Fantasy Expo.

1_05

2_03

3_02

archiwum newsów

2017-08-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.