WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Poznaliśmy datę premiery Outlast II

Outlast 2

Fani horrorów otrzymali na początku roku mocne uderzeni w postaci Resident Evil 7, jeśli jednak macie ochotę na więcej przerażających klimatów, to zapewne ucieszy Was, że ...

... Outlast II, czyli sequel bardzo udanego tytułu z 2013 roku, zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu. Producent Red Barrels ujawnił, że gra doczeka się zarówno cyfrowego, jak i fizycznego wydania.

W Outlast II wcielimy się małżeństwo dziennikarzy śledczych (Blake i Lynn Langermann) badających sprawę bardzo nietypowego morderstwa ciężarnej kobiety. To, co odkryjemy, ma być „tak mroczne, że nigdy nie może zostać ujawnione” i tak przemożnie zepsute, iż jedyną opcją jest oszaleć - brzmi ciekawie, prawda?

Niestety w odróżnieniu od Resident Evil 7, gra Red Barrels nie doczeka się wsparcia dla VR (przynajmniej nie na starcie), które zdaje być stworzone pod tego typu tytuły. Producent zdradził ponadto, że planuje żadnych DLC dla swojej nowej gry.

Outlast II wyląduje na platformach cyfrowych PC, PS4 i Xbox One już 25 kwietnia w cenie 29,99 USD. Tego samego dnia odbędzie się premiera Outlast Trinity, czyli kolekcji wydanej na płycie (tylko dla konsol), w skład której wchodzić będą Outlast, Outlast Whistleblower (DLC) i Outlast 2 – cena tego wydania to 39,99 USD.

c6pyysxvaaete0p

archiwum newsów

2017-03-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.