WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Project CARS 2 na nowym wideo

GameSpot

Project CARS 2 to jedne z najbardziej wyczekiwanych wyścigów tego roku, szczególnie dla fanów symulatorów.

I wygląda na to, że producent Slightly Mad Studios w przypadku sequela gry sprzed 2 lat mocno przyłożył się do optymalizacji wersji PC, a przynajmniej na to wskazuje wideo opublikowane przez Nvidię.

Producent kart graficznych zamieścił na swoim kanale na YouTube nowy materiał ukazujący Project CARS 2, który uruchomiony został w 4K na ustawieniach Ultra. Do obsługi tej wymagającej konfiguracji wykorzystano NVIDIA GeForce’a GTX1080 (nie mylić z nadchodzącym GTX 1080 Ti) i trzeba przyznać, że gra „śmiga” bardzo płynnie, co dobrze rokuje na przyszłość.

Na Project CARS 2 przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać, ponieważ premiery gry planowana jest na przyszły rok. Twórcy nie szykują tu rewolucji względem pierwowzoru i chcą po prostu dostarczyć nam większą pod każdym względem produkcję (samochody, trasy, itd.). Czekamy więc na premierę, a tymczasem zapraszamy do oglądania poniższego materiału.

archiwum newsów

2017-03-06

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.