WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Project Scorpio - plusy również przy FullHD?

pixabay.com

Do oficjalnej prezentacji Project Scorpio pozostały jeszcze 3 miesiące, ale konsola pojawiła się już nawet na stronie sklepu Microsoftu.

Jak na razie gigant z Redmond nie zdradził zbyt wielu szczegółów na temat sprzętu i wiemy jedynie, że ten oferować ma moc obliczeniową na poziomie 6 teraflopsów, będzie obsługiwać rozdzielczość 4K, technologię HDR i mieszaną rzeczywistość.

Jeśli jednak zastanawialiście się, czy jest sens kupowania nowego Xboxa, jeśli nie posiadacie telewizora 4K, to najnowsze doniesienia portalu Windows Central sugerują, że warto to rozważyć.

Co prawda najlepsze rezultaty uzyskamy dopiero po przesiadce na wyświetlacz Ultra HD, ale wygląda na to, że grafika ulegnie poprawie także przy ekranach 1080p, a to za sprawą technologii supersamplingu.

Oczywiście tyczy się to tylko gier wspierających prawdziwe 4K, natomiast Scorpio wspierać będzie także wszystkie tytuły z Xboxa One, w tym te w ramach wstecznej kompatybilności z Xboxem 360, co oznacza, że większość produkcji nie zapewni obsługi 4K i skazani będziemy w tym przypadku na ich natywną rozdzielczość.

Tu jednak odnotować mamy stabilniejszy framerate, przekładający się na mniejszą ilość spadków kl./s. Poza tym, gry korzystające z dynamicznego skalowania rozdzielczości częściej uzyskiwać mają jej najwyższą wartość.

Przypominamy, że konferencja Microsoftu w ramach E3, na której ujawniony ma zostać Scorpio, zaplanowana została na 11 czerwca. 

1474280129_xbox-scorpio-4k_story

archiwum newsów

2017-03-10

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.