Project Scorpio - znamy datę ujawnienia?

pixabay.com

Trzeba przyznać, że Microsoft umiejętnie utrzymuje Project Scorpio w tajemnicy i poza informacjami przekazanymi w trakcie zeszłorocznych targów E3 niewiele więcej wiemy na temat nowego Xboxa.

Na szczęście gigant z Redmond zdradził już, kiedy otrzymamy pełnoprawną prezentację tego urządzenia.

Ta nastąpi w trakcie tegorocznej edycji targów E3, a dokładniej 11 czerwca (niedziela) o 23:00 polskiego czasu. Jak na razie koncern nie zdradza zbyt wiele i w podesłanej informacji przeczytać możemy jedynie:

"Już za kilka miesięcy odbędą się coroczne targi E3. Z ogromną satysfakcją informujemy, że konferencja prasowa Xbox Briefing odbędzie się w niedzielę, 11 czerwca, o godz. 23:00 czasu polskiego. Całość konferencji będzie transmitowana na żywo. Zmieniliśmy dzień wydarzenia względem ubiegłych lat, przypominamy o aktualizacji kalendarza. Nie możemy się doczekać, kiedy zaprezentujemy naszym fanom ofertę gier i usług pod marką Xbox".

Przesunięcie konferencji z poniedziałku na niedzielę ma zapewne na celu uniknięcie wszelkich przecieków już w trakcie trwania targów, co zdarza się regularnie. Oczywiście na naszej stronie możecie spodziewać się relacji i streamingu z tego wydarzenia. 

project-scorpio-1

archiwum newsów

2017-02-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.