Razer szykuje pada dla "prawdziwych" graczy

Poszkole

Niedawno Razer wprowadził do swojej oferty bezprzewodowy headset skierowany do konsolowców, a teraz rozszerzył swoją ofertę o kolejny produkt dla Xboxa One.

Mowa o padzie Wolverine Ultimate, który skierowany jest do najbardziej wymagających graczy. Sprzęt rywalizować ma bowiem z kontrolerem Elite od Microsoftu i podobnie jak ten kompatybilny będzie też z komputerami PC.

Wolverine Ultimate stawia przede wszystkim na personalizację i dostosowanie kontrolera do potrzeb konkretnego gracza. Dlatego też otrzymujemy w zestawie dwa wymienne D-Pady, zamienne gałki o różnych wysokościach i kształtach oraz 6 spustów i przycisków programowalnych zarówno za pomocą oprogramowania Razer Synapse jak i bezpośrednio.

Producent podkreśla, że pad został zaprojektowany z myślą o największej precyzji i jak najmniejszych opóźnieniach. Przyciski akcji mają być więc "ultra-responsywne" a zastosowanie dodatkowych wspomagaczy spustów czy blokad w celu zachowania ciągłości ognia nie powinno zaburzać ergonomii i przyjemności z użytkowania tego profesjonalnego kontrolera.

Znajdziemy tu także 3,5 mm gniazdo audio na słuchawki i mikrofon oraz odłączany pleciony kabel o długości 3 m ze złączem Micro-USB (niestety wygląda na to, że rozgrywka możliwa jest tylko przewodowo).

Warto też dodać, że w zestawie znajduje się futerał do przenoszenia (tak jak w Elite).

Razer Wolverine Ultimate dostępny będzie na razerzone.com od września, a globalna premiera planowana jest na czwarty kwartał. Cena pada to 179,99 EUR.

archiwum newsów

2017-08-26

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.