WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Razer szykuje pada dla "prawdziwych" graczy

Poszkole

Niedawno Razer wprowadził do swojej oferty bezprzewodowy headset skierowany do konsolowców, a teraz rozszerzył swoją ofertę o kolejny produkt dla Xboxa One.

Mowa o padzie Wolverine Ultimate, który skierowany jest do najbardziej wymagających graczy. Sprzęt rywalizować ma bowiem z kontrolerem Elite od Microsoftu i podobnie jak ten kompatybilny będzie też z komputerami PC.

Wolverine Ultimate stawia przede wszystkim na personalizację i dostosowanie kontrolera do potrzeb konkretnego gracza. Dlatego też otrzymujemy w zestawie dwa wymienne D-Pady, zamienne gałki o różnych wysokościach i kształtach oraz 6 spustów i przycisków programowalnych zarówno za pomocą oprogramowania Razer Synapse jak i bezpośrednio.

Producent podkreśla, że pad został zaprojektowany z myślą o największej precyzji i jak najmniejszych opóźnieniach. Przyciski akcji mają być więc "ultra-responsywne" a zastosowanie dodatkowych wspomagaczy spustów czy blokad w celu zachowania ciągłości ognia nie powinno zaburzać ergonomii i przyjemności z użytkowania tego profesjonalnego kontrolera.

Znajdziemy tu także 3,5 mm gniazdo audio na słuchawki i mikrofon oraz odłączany pleciony kabel o długości 3 m ze złączem Micro-USB (niestety wygląda na to, że rozgrywka możliwa jest tylko przewodowo).

Warto też dodać, że w zestawie znajduje się futerał do przenoszenia (tak jak w Elite).

Razer Wolverine Ultimate dostępny będzie na razerzone.com od września, a globalna premiera planowana jest na czwarty kwartał. Cena pada to 179,99 EUR.

archiwum newsów

2017-08-26

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.