WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Rekordowa sprzedaż nowego Nintendo

nintendo.com

Jeśli podobnie jak wiele innych osób mieliście problem z zakupem Nintendo Switch na premierę konsoli, to jest na to logiczne wytłumaczenie.

Okazuje się, że sprzedaż tego urządzenia w premierowy weekend, a konkretniej od piątku do soboty, była rekordowa dla Nintendo, ponieważ sprzęt rozszedł się w tym czasie w większej ilości niż jakikolwiek dotychczasowy systemu Japończyków.

Informację te podał Nick Wingfield z gazety New York Times, który rozmawiał w związku z tym tematem z szefem Nintendo of America, czyli Reggie Fils-Aimem.

To jednak nie koniec dobrych informacji dla japońskiej firmy, ponieważ zbierający rewelacyjne oceny The Legend of Zelda: Breath of the Wild jest także najlepiej sprzedającym się tytułem startowym w historii Big N i tym samym nowa Zelda przebiła nawet Super Mario 64, który był bestsellerem debiutującego Nintendo 64. Nie wliczają się w to jednak gry otrzymywane wraz z konsolą, jak Nintendo Land dla Wii U czy Wii Sports dla Wii.

Jest zdecydowanie zbyt wcześnie, by otrąbić duży sukces Switch lub porównywać go do ostatniego hitu Nintendo, czyli konsoli Wii, ale jak na razie po mało udanym Wii U wiele wskazuje na to, że firmę czeka zdecydowanie lepszy okres. Najważniejszą kwestią pozostanie jednak wsparcie nie tylko ze strony Nintendo, ale i innych producentów, którzy szybko odwrócili się od poprzedniej konsoli Nintendo.

switch_02

archiwum newsów

2017-03-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.