WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Scalebound - a jednak żyje?

platinumgames.com

Na początku roku Microsoft skasował grę, co spotkało się z dużym rozczarowaniem ze strony graczy.

Ci liczyli bowiem na kolejny mocny ekskluzywny tytuł na konsolę Xbox One - okazuje się jednak, że są szanse na powrót tego tytułu, a przynajmniej tak wynika z najnowszych przecieków, które ukazały się w sieci.

Pomimo porzucenia projektu PlatinumGames w styczniu tego roku, gigant z Redmond przedłużył właśnie prawa do marki Scalebound i to pomimo tego, iż w najbliższym czasie nie groziła mu możliwość ich utraty.

Z nieoficjalnych doniesień wynika zaś, że firma zdecydowała się na oddanie tego projektu w ręce jednego ze swoich doświadczonych zespołów, który przygotować ma grę praktycznie od podstaw.

Trudno jak na razie podchodzić do tych informacji inaczej niż do plotki, tym bardziej, że pochodzą one od anonimowego źródła. Koncern mógł natomiast po prostu zapewnić sobie prawa do nazwy, by w przyszłości nie skorzystała z niej inna firma lub też dopiero rozważa możliwość przywrócenia gry do życia. Oczywiście jak na razie Microsoft milczy w tej sprawie, ale jeśli rzeczywiście coś jest na rzeczy, to raczej nie ma co liczyć na szybką zapowiedź.

platinumgames.com

archiwum newsów

2017-05-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.